ТЕСТИ/ЗРАЗКИ

Ми займаємо активну позицію на ринку виробників упаковки України. Ми точно знаємо, що сьогодні потрібно ринку і яким чином, та за допомогою якої технології, зробити ту чи іншу упаковку. Знання всього асортименту технологій виробництва упаковки дозволяє комбінувати процеси та отримувати властивості або вид упаковки відмінної від звичних тенденцій на ринку.

Ми активно шукаємо нове і пропонуємо це нашим клієнтам…

Ми залучаємо наших клієнтів до цього інноваційного процесу…

Але для запуску нового продукту завжди необхідний потенціал у вигляді матеріалів, коштів та часу. І не кожен клієнт готовий піти на такі витрати без відчутного результату.

Для стимуляції процесу розвитку упаковки ми пропонуємо своїм клієнтам спільне створення матеріалів , що відповідають їх задумам або вимогам.

Ми готові брати участь у створенні таких матеріалів, інвестуючи в проект свої знання, ресурси та обладнання.

Якщо це новий матеріал , то ми зробимо це разом з нашими клієнтами….

А якщо це матеріал, який Ви вже використовуєте у виробництві або шукаєте якіснішого постачальника або такий матеріал застосовують ваші партнери по ринку і вам необхідно його протестувати, то ми готові зробити для вас мінімальний обсяг необхідного матеріалу та надати його для тестів безкоштовно.

Терміни виробництва, умови та об’єм тестового зразка обговорюються окремо при формуванні заявки.

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція