Реторт МАТЕРІАЛИ

Реторт-пакети (реторт упаковка)- це м’які харчові упаковки, що складаються з декількох шарів. Реторт-матеріал з якого виробляються пакети здатен витримувати високі температури навіть при стерилізації в автоклаві , а це більше 120С.
Реторт-матеріал – це особливий склад багатошарового ламінату з підвищеними бар’єрними властивостями для пакування рідких продуктів з надзвичайно складними умовами фасування та тривалістю зберігання — це армійське харчування, готові страви , корм для тварин . У такому пакуванні продукт не псується навіть при тривалому зберіганні при кімнатній температурі.

Основні відмінності реторт-упаковки :

СТІЙКІСТЬ ДО ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР.Обробляти продукцію в реторт-пакетах можна при температурі до 140⁰C;

ВИСОКА МІЦНІСТЬ.Реторт-упаковка характеризується високими показниками стійкості до ударів, проколів і стирання;

ВИСОКІ БАР’ЄРНІ ВЛАСТИВОСТІ.Стійкість до газам і агресивних середовищ у реторт-пакетів набагато вище в порівнянні з традиційною вакуумною упаковкою.

Pеторт-пакети економічно вигідніше в порівнянні з жорсткою упаковкою. При цьому вага реторт-пакетів набагато нижче в порівнянні з жорсткими полімерними або бляшаними аналогами. Різниця у вазі складає до 70%. Багато виробників продуктів харчування вже встигли оцінити ці та інші переваги реторт-пакетів.

Реторт-пакети є багатошаровими, що забезпечує високу захищеність продуктів. Зазвичай один з шарів такої упаковки – це алюмінієва фольга. Вона потрібна для захисту продуктів від кисню ,вологи та світла. Реторт-пакети мають високі бар’єрні властивості, захищають продукти надійно і якісно.

Мета стерилізації продуктів у реторт-пакетах -знищення всіх мікроскопічних організмів. Деякі з них стійкі до високих температур. Для цього окремі види продукції стерилізують протягом тривалої години.

У нас Ви зможете також купити реторт пакети для автоклаву, для стерилізації в автоклаві, для тушонки та інші найкращі реторт пакети в Україні.

Звичайні вакуумні пакети не дають змоги провести якісну термічну обробку. При цьому реторт-пакет нічим не відрізняється від звичайного.

ОСОБЛИВОСТІ РЕТОРТ-УПАКОВКИ

Реторт-пакет:

  1. Виключає ймовірність випарювання. Така упаковка стійка до парам, не створює ризику втрати вологи, що зберігає продукти в їх природному стані.
  2. Виключає ризик окислення. В процесі вакуумної упаковки повітря повністю видалена з пакета, залишається лише упакований продукт.
  3. Запобігає утворенню мікроскопічних організмів. Це забезпечує високу якість і тривалість терміну зберігання продукції в реторт-пакетах.
  4. Виключає ймовірність втрати продуктом аромату. Запахи не вивітрюються.
  5. Стійкий до заморожування. При цьому матеріал відокремлює продукти від зовнішнього середовища і забезпечує тривале зберігання.

Реторт пакети, а також упаковка реторт пакетів, Ви зможете купити саме в нас по найвигіднішій ціні по всій території нашої країни Україна.

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція