Дой-Пак Пакет

Пакет дой пак — Це стійкий фасувальний пакет із вбудованим гнучким дном, що дозволяє пакету стояти навіть із легким продуктом.

Назва пакета походить від імені його автора – Луї Дуайєна (фр. Louis Doyen). 1963 року його компанія розробила DOYen PACKaging («Doypack»).

Пакети дой-пак (крафт, металізований, з ЗИП локом, з логотипом, з замком, прозорий, для рідини, з вікном і тд) у кілька разів легший і дешевший у складському зберіганні та при транспортуванні, ніж аналогічна за обсягом пластикова, скляна або бляшана тара. Купити дой пак пакети від виробника, Ви можете саме в нас, оптом і в роздріб.

Ми пропонуємо виготовлення пакетів дой-пак із багатошарових матеріалів у необхідних замовнику кольорах, розмірах, з додаванням тих чи інших додаткових опцій.

Особливості пакетів Дой-Пак:

Стійкість- Пакети дой-пак мають спеціально впаяне дно, яке дає можливість пакету стояти на полицях магазину як з легким, так і важким вмістом.

Презентабельність- Зовнішня привабливість таких пакетів досягається за рахунок двох сторін, які не змінюють форму і на які можна наносити друк або наклейку.

Зручність- Пакети дой-пак мають малу вагу, їх можна легко транспортувати, зберігати та використовувати.

Герметичність- захищеність при зберіганні вже зафасованого продукту.

Економічність- У порівнянні зі скляною та пластиковою тарою гнучка упаковка економічно вигідніша.

Міцність- Стійкість до механічних пошкоджень при зберіганні та транспортуванні.

ASANNAFLEX — пакет дой пак на замовлення по вигідній ціні в нашій країні Україна!

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ДЛЯ ПАКЕТУ ДОЙ-ПАК

— Спеціальна багаторазова застібка ZIP

— Штуцер (для рідких продуктів)

— Єврослот

— Дегазуючий клапан (для зберігання свіжообсмаженої кави)

— Відривний надріз для зручного відкривання упаковки

— Лазерне надсічення

— Округлі кути або обрізний кут

— Ручка

— Прозоре віконце

Також, наша компанія рада запропонувати Вам друк на пакетах дой пак (дой пак пакети купити, замовити Україна). Щоб купити пакет дой пак (дойпак) просто перейдіть в розділ Контакти і передзвоніть нам!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція
Наше Виробництво
Дойпаки, гассет-пакети, пластикові тубуси для різноманітних сипучих харчових або кондитерських виробів