Пакет з віконцем

Пакет з віконцем це новий та технологічний тренд у світі упаковки. Як правило, це пакет Дой-пак у якому сформовано прозоре плівкове вікно у фронтальній частині. Таке вікно добре демонструє вид продукту всередині пакета. Тобто покупець вже на полиці в супермаркеті може вивчити візуально властивості продукту та його стан. Це дуже важливий критерій для упаковки яка «продає» — покупець зазвичай формує свій вибір на підставі візуального контакту з продуктом.

Склад матеріалу в віконці створений таким чином, що матеріал при своїй прозорості має всі необхідні бар’єрні властивості, що збереже упаковку в герметичному стані і продукт буде максимально захищений.

Розмір вікна у стандартному виконанні 40 мм, але за необхідності ширина вікна може бути збільшена до 120 мм. Все залежить від польоту вашої дизайнерської думки та завдань щодо демонстрації продукту.

Матеріал для пакета з віконцем зазвичай складається з крафт паперу в зовнішньому шарі (білий, бурий, кольоровий) і поліетилен у внутрішньому шарі. Крафт матеріал додає естетики та надає речам натурального, природного вигляду. Така упаковка здається домашньою, теплою та затишною. Тому упаковку з крафт паперу зазвичай обирають для кави, чаю, печива. Таку упаковку не хочеться випускати з рук.

Пакет з віконцем також може бути виконаний у плівковому варіанті. Тоді зовнішнім матеріалом буде ПЕТ або Матовий Бопп, пофарбований у заданий колір або дизайн. Задня стінка такого пакета виконана з металізованого матеріалу, що додатково виділяє ваш продукт на тлі дзеркального фону. Такий пакет строгий і ґрунтовний, виглядає дорого та презентабельно. Якщо ваш продукт гідний того, щоб продаватися в дорогій упаковці, то такий пакет для вас.

Наша компанія рада запропонувати вам не тільки купити крафт пакети з друком великих і маленьких тиражів, а й пакети для стерилізації, з ручками і без, з прозорим вікном з логотипом Вашої компанії оптом.

Друк на крафтових пакетах в компанії ASANNAFKEX — це якість, оперативність та довершеність! Ми раді запропонувати Вам також пакети для кави, для прикормки, флоу пак та стабіло, які Ви зможете замовити по оптовим цінам!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція
Наше Виробництво
Дойпаки, гассет-пакети, пластикові тубуси для різноманітних сипучих харчових або кондитерських виробів