ПОРІЗКА

Порізка рулонних матеріалів (бобінорізка) – це перемотування та поздовжнє різання ролей паперу та широкого спектру плівкових матеріалів  з наступним намотуванням в окремі ролі меншого формату.  Крім порізки рулонних матеріалів, бобінорізка може використовуватися і для перемотування рулонів (без порізки).

Таке визначення процесу дає інтернет 😊

Звичайно ми маємо в парку обладнання таку машину.

Для клієнтів, які замовили у нас рулонну продукцію за допомогою цієї машини, ми формуємо ролі із заданою довжиною намотування, діаметром рулону та вагою. При цьому особлива увага приділяється натягу плівки в рулоні для того, щоб уникнути розтягування плівки через надмірне натягування, так і довільного прокручування шарів плівки між собою через брак натягу.

На цьому етапі видаляються всі технологічні відходи, проводиться контроль якості готової продукції. Рулони маркуються та упаковуються.

Якщо клієнт замовив у нас пакет, то рулони з цього етапу виробництва вирушають на ділянку виробництва пакетів.

Також ми надаємо послуги з різання та перемотування рулонних матеріалів. Станція розмотування нашої бобінорізальної машини розрахована на роботу з ролями понад 1000мм у діаметрі та вагою 800 кг.  Це важливий показник коли ваш джамбо рол матеріалу більше ніж технічні можливості вашого обладнання.

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція