ДРУК

Якщо чесно , наша компанія не має свого обладнання для друку. Та ви спитаєте , а як ми виробляємо пакування не маючи обладнання повного циклу виробництва. І ми відповімо — що ми маємо можливість співпрацювати з найкращими друкарями  ринку України, ми знаємо досконало всі види друку .  Надійні партнерські стосунки , комунікації ,ефективна співпраця дозволяє нам обрати саме те, що вам потрібно для якісного друку вашого пакування . Ми вже зробили цю роботу для вас! Звертаючись до нас, ви користуєтесь нашим досвідом , економлячи свій час та гроші.

Ми маємо можливість друкувати флексо- рото- способами на матеріалах від тонких ПЕ та Алюмінію до КрафтБумаги та картону . Форматами від 200мм до 1300 мм . Зображення до 10 кольорів з матовим вибірковим лакуванням , тисненням золотою фольгою та інше .

Наші фахівці виконають додрукарську підготовку  ваших оригінал-макетів. Ми доопрацюємо ваш макет під профіль друкарської машини. Багаторічний досвід допомагає нам заздалегідь побачити можливі складнощі під час друку та уникнути їх доопрацюванням або незначною зміною оригінал-макету.

Ми завжди орієнтуємось на економне та ефективне використання витратних матеріалів для друку . Тому, ми завжди запропонуємо вам варіанти як зекономити на формах для флексодруку  та правильно використати формати матеріалів або який матеріал краще використати  щоб при мінімальних витратах отримати максимальний результат .

Про якість друку можете не перейматися . У нас дуже високі вимоги  до друкарів !  І повірте , ті з ким ми  працюємо відповідають всім нашим та вашим критеріям оцінки якості .

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція