ПРАЙМУВАННЯ МЕТАЛІЗАЦІЯ
ГОЛОГРАФІЯ

Коатинг (coaiting – покривати) та металізація – це ще одна послуга, яку ми надаємо для наших клієнтів та партнерів.

Характеристики багатьох плівкових мономатеріалів не мають достатніх властивостей для застосування у певних цілях. Тому такі матеріали необхідно додатково обробити, щоб надати їм заданих властивостей. Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють виконувати ці складні завдання.

Далі ми покажемо вам способи обробки матеріалів для зміни їх властивостей:

  • Коронування – це обробка поверхні плівок коронним розрядом високої потужності. Деякі матеріали не мають адгезії до фарб, покриття та клеїв. Тому попередня обробка необхідна для отримання достатньої змочуваності і потрібного ступеня адгезії друкарської фарби до поверхні, що запечатується до невпитуючого матеріалу перед друкуванням, ламінацією або лакуванням.
  • Праймування – це процес нанесення на плівкові матеріали (BOPP, PET) активно-хімічних розчинів на сольвентній або водній основі для отримання хімічно підготовленої поверхні. Праймер нанесений на плівку створює тонкий рівномірний шар, який формує міцну основу на поверхні для взаємодії з фарбами та лаками.
  • Силіконізація – це процес нанесення на паперовий або плівковий матеріал силіконової емульсії для створення антиадгезійного шару. Силіконізовані (антиадгезійні) матеріали застосовуються для захисту різних за силою адгезії клейових матеріалів. Як правило, антиадгезійні матеріали застосовуються як захисні шари на клейових поверхнях.
  • Нанесення термолаку – це процес нанесення спеціальних розчинів на водній чи сольвентній основі на плівкові чи паперові матеріали для отримання термозварюваного шару.Термолакове покриття застосовується на матеріалах, які необхідно приварити до кінцевого виробу. Це може бути полістирольна стаканчик або блістерна упаковка. Також такі матеріали застосовуються для формування пакетів та стиків.

  • Лакування — іноді на плівкові матеріали необхідно додатково нанести лакові покриття — такі як матовий лак, лак софт тач або лак з фактурою паперу. Такі покриття надають матеріалам неповторного ефекту і тактильних відчуттів від контакту з упаковкою. Ми застосовуємо тільки двокомпонентні системи лакування, що дозволяє отримати покриття стійке до механічних впливів.
  • Металізація — це процес нанесення на паперову або плівкову основу металізованих матеріалів — таких як металізованого ПЕТ або алюмінієвої фольги товщиною від 6,5 до 35 мікрон. Покриття паперу алюмінієвою фольгою надає матеріалу додатковий дизайнерський ефект та бар’єрні властивості. Матеріал покритий алюмінієвою фольгою має відмінну адгезію для подальшого друку, а також добре формується (конгревиться) навіть у мікроелементах дизайну. Технічне оснащення нашого обладнання дозволяє працювати з алюмінієвими фольгами шириною 1100мм.

Якщо ви шукаєте в інтернеті «купити фольга алюмінієва оптом» — то Вас саме до нас! Найвигідніші пропозиції для всіх нових партнерів та клієнтів. Найкраща алюмінієва фольга для харчового пакування саме у нас!

Замовити праймування плівок ви можете як оптом так і в роздріб! Наша компанія, також, рада запропонувати Вам: папір з термолаком, папір з металізованою плівкою та плівка з ефектом бумаги. Якщо Вам потрібна висока якість продукції за вигідною ціною, звертайтесь саме до нас!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція