БРЕНДУВАННЯ ПАКЕТІВ

Послуга брендування пакетів — це відмінний маркетинговий хід, який допоможе зробити продукцію привабливішою для потенційного покупця.

Брендована упаковка, на якій розміщений логотип, назва торгової марки або необхідний замовнику малюнок, — це відмінний спосіб привернути увагу покупця, стати «видимим» та пізнаваним серед конкурентів, а також підтримати фірмовий стиль.

Брендування упаковки зазвичай проводиться способом шовкотрафаретного друку або тисненням.

Це технологія прямого друку по пакету. Такий спосіб друку дозволяє виробляти мінімальні партії упаковки із зображенням.

Вам потрібно отримати однотипний пакет із різними найменуваннями продукту, різним текстом та малюнком і при цьому мінімальну кількість пакетів? Вам потрібно дослідити попит на ринку запустивши нове найменування товару ? Або зробити максимально різноманітною існуючу лінійку, тоді брендування пакету це ваш варіант!

Наша компанія рада запропонувати Вам:

— Брендування паперових пакетів

— Брендування ЗІП пакетів

— Брендування крафтових пакетів

— Брендування майже всіх типів пакетів.

Брендовані пакети від компанії ASANNAFLEX — це якість, довершеність та надійність! Купити брендовані (брендові) пакети Ви можете на нашому сайті, просто перейдіть в розділ Контакти і передзвоніть нам по вказаному номеру телефона. Ваше замовлення брендованих пакетів приймуть наші менеджери та в найкоротші терміни підготують для Вас найвигіднішу пропозицію!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

 

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція