Кур’єр пакет

Основні характеристики кур’єрського пакета.

Кур’єрський пакет (Кур’єр пакет або сейф пакет) – це універсальна упаковка із плівкових або паперових матеріалів, застосовується для відправки посилок та бандеролей. Як правило, це пакет прямокутної форми з пропаюванням швів по периметру.

У верхній частині пакета є клапан з клейкою самоклеючою стрічкою, для закривання пакета і фіксації товару всередині.

Такий пакет виготовляється із комбінованих ламінатів, які підвищують міцність пакету, дозволяють нанести на нього зображення та пофарбувати пакет у необхідний колір.

Стандартна товщина стінок пакета – 70 мікрон. Пакет виготовлений на основі металізованих матеріалів, що дає додатковий захист від проникнення ультрафіолету та приховує вміст пакета від чужих очей.

Тільки у нас, ви зможете замовити кур’єрські пакети (кур’єр пакети) з кишенею та з логотипом оптом!

Характеристики кур’єрського пакету

— Відносно невисока щільність – сам пакет практично невагомий порівняно з упакованим вантажем.

— Висока межа міцності на розрив та деформацію – товар надійно захищений у такій упаковці.

— Додатковий захист – клейка стрічка надійно закриває клапан пакета. Неможливо відкрити пакет без порушення його цілісності.

— Пакет може мати презентабельний вигляд та індивідуальний дизайн. Це виділяє ваш товар під час доставки. Пакет самостійно презентує ваш товар перед клієнтом.

Основне призначення кур’єрського пакету — доставка вантажу в цілості та безпеці. Тому він має відповідати певному рівню захисту від негативних впливів довкілля. Такий пакет захищає від потрапляння вологи та проникнення всередину.

Сфера застосування:

Кур’єрські пакети застосовуються у поштових відділеннях, інтернет-магазинах, кур’єрськими службами для пересилання кореспонденції, несекретної документації, книг, журналів, дисків, сувенірної продукції, дрібної електротехніки, негабаритного одягу, наприклад сорочок, футболок, нижньої білизни.

Міцність на розрив та еластичність дозволяють використовувати кур’єр-пакети навіть для предметів, що мають гострі краї, наприклад, ручки, олівці, папки з гострими кутами. Але таку упаковку НЕ слід застосовувати для відправки тендітних предметів, т.к. вони не захищають від ударів.

Разом з вами ми зможемо створити упаковку, яка вигідно виділить ваш товар або сервіс перед клієнтом. Ми можемо оперувати складом матеріалів — наприклад, лицьова частина пакета може бути прозорою, а задня з голографічним фоном. Або формою та розміром пакету … чи зробити пакет двокамерним де ви зможете розташувати два вида товару в одному пакеті …. чи нанести різні дизайни або зробити брендування пакету методом трафаретного друку …

Для створення Вашої ідеальної упаковки немає меж …. тільки фантазія та бюджет😊 …

Якщо ви шукаєте «Кур’єр пакет де купити» — тоді Вам до нас! Ми не тільки зможемо вам запропонувати в будь якій кількості кур’єр пакети, а ще й друк на кур’єрських пакетах!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція
Наше Виробництво
Дойпаки, гассет-пакети, пластикові тубуси для різноманітних сипучих харчових або кондитерських виробів