ПАКЕТИ

Основна функція упаковки зберігати та оберігати вміст від впливу зовнішнього середовища, будь то харчові продукти чи побутова хімія. У всі часи товари потребували певної форми, в якій їх можна переносити, зберігати. Тому одним із етапів створення упаковки є виробництво пакета необхідної форми, розміру, властивостей, функціоналу та призначення.

У цій галузі ми також маємо величезний досвід та допоможемо вам створити пакет для вашого продукту. Будь-які відомі вам форми пакетів — Дой-пак, стабіло, центральний шов, пакет з квадратним дном, тришовний пакет, крафт пакет з вікном … все це ми здатні зробити для вас.

Все починається з визначення завдання – який продукт нам потрібно запакувати і якої форми ця упаковка має бути. Далі ми запропонуємо вам склад матеріалу виходячи з властивостей продукту та його умов зберігання.

Це визначить вартість готового пакету. Потім ми запропонуємо Вам форму пакета і все необхідне для максимальної функціональності такого пакету — ЗІП-застібка, дегазуючий клапан, штуцер, європідвіс, просічки для відкривання, вирубні ручки, округлі краї, отвори для повітря і т.д.

Наша компанія рада запропонувати Вам: друк на пакетах, друк на паперових пакетах, на БОПП пакетах, на вакуумних пакетах, на готових пакетах, на прозорих пакетах, на ЗИП пакетах, друк логотипу на паперових пакетах та на інших типах продукції дешево, оптом і в роздріб на всій території нашої країни Україна!

Наші пропозиції у виборі форми та властивостей пакета визначені лише одним принципом – функціонально, безпечно та економічно.

Наша мета, щоб ви отримали очікувану упаковку вашого продукту за несподівано приємними цінами 😊

Якщо Вам потрібен дешевий друк на пакетах з високою якістю продукції, звертайтесь саме до нас! Просто відправте нам запит щоб замовити друк на пакетах!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція