Сольвентна ламінація
Сольвентна ламінація

Сольвентна ламінація (послуга) — являє собою процес, при якому двокомпонентний поліуритановий клей доведений за допомогою розчинника до необхідної в’язкості подається на поверхню гравірованого матеріалу, що ламінується, і з нього випаровується основа за допомогою нагрівання і потоку гарячого повітря. Потім матеріал з отриманим на його поверхні клейовим шаром, з’єднується (ламінується) з другим матеріалом за допомогою притискного валу, що підігрівається.

Особливістю такого способу склеювання плівок є дуже точне та рівномірне розподіл клею по поверхні плівки, що полегшує роботу з чутливими до механічних навантажень.

Ще однією перевагою такої технології є можливість використання спеціальних серій клеїв, наприклад, стійких до агресивної хімічної дії. Це актуально при виготовленні упаковки для спецій, що містять велику кількість ефірних олій або для пакування агресивної побутової хімії.

Сольвентна ламінація великий формат, для дитячого харчування та для інших потреб, Ви цю послугу можете замовити саме в нас! Ми раді запропонувати Вам високу якість продукції за вигідною ціною!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація