Безсольвентна ламінація
Безсольвентна ламінація

Безсольвентна ламінація давно утвердилася як стандарт під час виготовлення харчової упаковки. Висока продуктивність, прозорість клейового шару можуть бути досягнуті із застосуванням лише цієї технології.

Безсольвентний спосіб ламінації є екологічно чистішим, ніж сольвентний, тому що в ньому відсутні розчинники.

Цю технологію розробили у відповідь на запити виробників дитячого харчування та інших продуктів, що вимагають особливих умов.

Безсольвентні адгезиви не містять розчинників і мають певний тип клеючої речовини, який складається з двох компонентів, що реагують один з одним, і не вимагають сушіння.

Переваги безсольвентного способу ламінації в відсутністі необхідності встановлювати спеціальні системи сушіння і, отже, економія часу, великий ступінь екологічності.

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація