Про нас

Компанія Асаннафлекс – спеціалізується на виробництві упаковки та пакувальних матеріалів. На ринку України з 2016 року. Головне наше завдання – допомогти клієнту створити або удосконалити упаковку, враховуючи всі вимоги до зберігання продукту, його транспортування та естетичної відмінності упаковки від інших учасників ринку. Ми пропонуємо технологічні новинки, виходячи зі світових тенденцій в галузі.

Незважаючи на свою молодість, наша компанія відрізняється високою динамікою розвитку і є сучасним високотехнологічним підприємством. Ми не боїмося інвестувати в нові проекти, відкривати нові ринки, приносити в ринок нові ідеї, які надалі зроблять нашу країну кращою на світовій арені.

Завдяки високій компетентності та професіоналізму, команда «ASANNAFLEX» приділяє особливу увагу сервісу та якості наданих послуг. Відповідально, професійно та сучасно ми підходимо до виготовлення кожного з тих замовлень, які отримуємо від клієнтів.  Компанія зарекомендувала себе як надійний діловий партнер на ринку України та ближнього зарубіжжя. Працюючи з нашою кампанією, Ви отримуєте найкращі технологічні рішення першими, технічну підтримку, найкращий менеджмент, безпеку, конфеденціальність.

Наше Виробництво
Дойпаки, гассет-пакети, пластикові тубуси для різноманітних сипучих харчових або кондитерських виробів