Пакет с плоским дном

Що таке пакети із плоским дном?

Простіше кажучи, пакет з плоским дном — це п’ятисторонній пакет з плоскою прямокутною основою, що вільно стоїть.

Він має ергономічну форму для більшого простору всередині та збереження форми пакету зовні. Можливість зробити прозорі бічні вставки (фальці), як з лівої, так і з правої сторони пакета продемонструють ваш продукт. А ZIP застібка зверху дозволяє закрити пакет при багаторазовому користуванні упаковкою.

Більшість пакетів з плоским дном виготовляються з білого або бурого крафт-паперу. До складу ламінату також входить алюміній та поліетилен. Верхній шар матеріалу, з якого виготовлений пакет, обирається в залежності від вимог клієнта до дизайну упаковки. Тоді як алюмінієва фольга — це обов’язковий компонент, який є ефективним бар’єром проти світла, вологи та кисню.

Як пакети із плоским дном приваблюють клієнтів?

Згідно з дослідженнями щодо ролі упаковки в комунікаціях бренду, упаковка спочатку призначалася для захисту продуктів, але в даний час перетворилася на маркетинговий інструмент, який «підвищує імідж бренду та стимулює сприйняття споживачами продукту».

Крафт пакети з плоским дном мають велику площу поверхні для розміщення всієї необхідної інформації про продукт. Це служить чудовою рекламою, тому що можна досить докладно розповісти клієнту про особливості продукту. У кавовому сегменті ринку це дуже важлива перевага.

Вибір пакета для кави на користь пакета з плоским дном має низку практичних переваг. Бічні фальці (стінки пакета) забезпечують жорсткість і стійкість пакета при вертикальному укладанні продукту. У порівнянні з більш високими та вузькими конструкціями пакетів, які менш стійкі та їх легше перекинути. Для упаковки дуже важливий показник useability (зручність використання). Це визначає наскільки клієнту зручно користуватися упаковкою і чи повернеться він до вас, якщо його улюблена кава буде розсипатися в нестійкому пакеті 😊

Стабільна конструкція більш практична та зручна у використанні, дозволяючи споживачам отримати доступ до кави, не розсипаючи і не втрачаючи її.

Важливо, коли пакети з плоским дном заповнені, вони можуть вмістити значно більше кави, ніж інші конструкції пакетів, такі як стоячі пакети або дой-пак, що робить їх економічним і екологічно безпечним варіантом.

ОСОБЛИВОСТІ ПАКЕТІВ З ПЛОСКИМ ДНОМ:

— можливість запаковувати більше продукту, не збільшуючи обсяг на полиці;

— стійке плоске дно навіть із легким продуктом;

— зручна бічна застібка zip для багаторазового відкривання та закривання пакета;

— кожна сторона і навіть дно пакету підходять для друку інформації про бренд та продукт;

— новий вид, несхожий інші, привертає погляд покупця і виділяє ваш товар;

— такий пакет виглядає як «якісніший, з дорожчим продуктом усередині».

ВАРІАНТИ ОПЦІЙ ДЛЯ ПАКЕТУ СТАБИЛО:

— Спеціальна багаторазова застібка ZIP

— Дегазуючий клапан (для фасування свіжообсмаженої кави)

— Прозоре віконце

Купити пакети паперові з плоским дном Ви можете на нашому сайті, просто передзвоніть по номеру телефона який вказаний в контактах!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція
Наше Виробництво
Дойпаки, гассет-пакети, пластикові тубуси для різноманітних сипучих харчових або кондитерських виробів