ЛАМІНАЦІЯ

Ламінація — це те, що ми вміємо робити добре.

Ламінація — це дуже важливий технологічний етап виробництва упаковки. Це той ключовий фактор, який визначає життєздатність вашої упаковки та захищеність продукту в ній декларуємий термін.

Навіщо потрібна ламінація? Поки не створено жоден матеріал для упаковки, який би однаково захищав від усіх факторів впливу на продукт -від світла, кисня, вологи. Тому для виробництва упаковки ламінують (склеюють) кілька моноплівок із різними характеристиками. Виходять багатошарові плівки  або композитні ламінати.

Ми розуміємося на властивостях матеріалів, специфіці кінцевої упаковки, призначенні та властивостях клеїв, режимах роботи та технологічних умовах застосування кожного з компонентів. Ми знаємо як отримати композитний ламінат із заданими властивостями.

Наше підприємство оснащене трьома лініями ламінації. Ми можемо проводити ламінацію як сольвентним так і безсольвентним способом.

Одна з ліній сольвентної ламінації має сушильні камери завдовжки 12 метрів , це вдвічі більше від стандартних параметрів для ідентичного обладнання .Це дозволяє зменшити показник залишкового розчинника у матеріалі до мінімальних значень. Тобто, ваша упаковка не буде мати специфічний “поліграфічний” запах ацетону.

Ми працюємо тільки з сертифікованими європейськими виробниками клейових компонентів. Стабільність якості та відповідність строгим вимогам харчової безпеки це критерій за яким відібрані постачальники.

Одні з найпопулярніших типів ламінації:

— ламінація плівки (плівок)

— ламінація алюміній

— ламінація фольга

Наші технологічні можливості в ламінуванні починаються від простих завдань зі склеювання двох моноплівок для упаковки простого призначення до упаковки зі складними умовами застосування — пастеризація, стерилізація, зберігання хімічно активних речовин, спецій, побутової хімії. А також реторт упаковки, матеріал для якої повинен витримувати максимальні впливи за температурою та проникністю.

Також, ми раді запропонувати Вам плівку для ламінації в рулонах, плівка з ламінацією (ламінована плівка) оптом та в роздріб. Замовити, купити плівку, ламінацію плівки, Ви зможете просто подзвонивши нам за телефоном який вказаний в контактах!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція