Рулонна упаковка

Ми виготовляємо як готові пакети, так і рулонну упаковку. Спосіб нанесення зображення – флексодрук та ротогравюра з можливістю нанесення вибіркового матового лаку. Матовий лак надає упаковці естетичного вигляду за рахунок створення ефекту об’ємного зображення.

Гнучка рулонна упаковка — це одношаровий або багатошаровий ламінат з друком. Використовується для формування упаковки на вертикальних чи горизонтальних пакувальних лініях. Така упаковка може застовуватися для будь-якого виду продукту харчового або нехарчового призначення.

Гнучка або рулонна упаковка має ряд переваг перед іншими видами тари — це мала вага, міцність (така упаковка стійка до механічних пошкоджень і деформацій), економічність, презентабельність, змінність дизайну, бар’єрність.

Рулон гнучкої упаковки створений для вас буде мати всі необхідні параметри згідно з вимогами для вашого фасувального (пакувального) обладнання. Вага, діаметр, ширина рулону, напрямок намотування, діаметр внутрішньої шпулі – це базові параметри рулону, які ми обов’язково з’ясуємо у вас перед формуванням замовлення.

ASANNAFLEX це:

— рулонна упаковка з друком (купити оптом / в роздріб)

— пакувальний папір (рулон купити)

— гнучка рулонна упаковка

— плівка пакувальна в рулонах

— рулонний друк

Якщо ваше фасувальне обладнання має особливі вимоги до пакувального матеріалу такі як температура запайки, коефіцієнт тертя, швидкісні режими, то ми обов’язково обговоримо і ці нюанси, щоб зробити для вас матеріал з урахуванням специфіки вашого обладнання.

Звертайтесь саме до нас, Ви зможете купити пакети рулонна упаковка, рулоне пакування (купити оптом і в роздріб) зробивши заявку через сайт або передзвонивши нам! Ми завжді раді новим клієнтам та партнерам!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція
Наше Виробництво
Дойпаки, гассет-пакети, пластикові тубуси для різноманітних сипучих харчових або кондитерських виробів