Гассет Пакет

Пакет із бічними закладками (фальцями) та з центральним швом «ззаду» або, як його ще називають, гассет пакет – це традиційний вид упаковки, в першу чергу для таких продуктів як кава та чай.

Під вагою продукту, що фасується, пакет формує плоске дно і стає стійким.

Залежно від того, для якого типу продукту ви замовляєте упаковку, ми запропонуємо склад матеріалу максимально відповідний задачі зі збереження продукту. Купити гассет пакет Ви можете саме в нашій копанії, як в оптом так і невеликими кількостями.

ОСОБЛИВОСТІ ПАКЕТІВ ГАССЕТ (ПАКЕТ ТИПУ ГАССЕТ):

Ємність — Бічні закладки (фальці) додають у пакети з центральним швом додатковий об’єм при наповненні

Зручність — Пакети з центральним швом можуть використовуватися як первинна тара. Наприклад, для транспортування великих обсягів продукту для подальшого розфасовування тару меншого обсягу.

Зниження собівартості продукції — У порівнянні зі скляною та пластиковою тарою гнучка упаковка економічно вигідніша.

Герметичність — Пакети гассет ідеальні для фасування та зберігання гігроскопічних продуктів (наприклад, кави), що вимагають максимального захисту від проникнення бруду, запахів, вологи, ультрафіолетового випромінювання.

ВАРІАНТИ ОПЦІЙ ДЛЯ ПАКЕТУ ГАССЕТ:

— Єврослот

— Дегазуючий клапан (для фасування свіжообсмаженої кави)

— Відривний надріз для зручного відкривання упаковки

— Ручка

Купити пакет центральний шов, для фасування кави, а також для іншого використання зможете саме в нашій компанії по дуже привабливим цінам!

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція
Наше Виробництво
Дойпаки, гассет-пакети, пластикові тубуси для різноманітних сипучих харчових або кондитерських виробів