КОМПОЗИТНІ МАТЕРІАЛИ

Композитні, комбіновані, кашовані, триплекси, сендвічі – це все назви пакувальних матеріалів, які отримують шляхом комбінації декількох шарів різних монокомпонентів для отримання багатошарового матеріалу з покращеними властивостями.

Ось логіка складання «бутерброду», тобто порядок чергування шарів при ламінації, на прикладі тришарового матеріалу (триплексу):

  • Зовнішній шар – захист від зовнішнього впливу та основа для друку дизайну. Зазвичай це двоосноорієнтовані поліефірні, поліпропіленові або поліамідні плівки, крафтовий папір.
  • Середній шар – бар’єрні властивості (від UV-променів, від газопроникності, світла та кисню. Як правило це алюмінієва фольга).
  • Внутрішній шар – герметизація упаковки. Внутрішній шар повинен мати хорошу термозварюваність . Внутрішній шар завжди або поліетилен (PE) або поліпропілен (PP).
  • Монолітність отриманого композиту досягається за рахунок адгезії клейових компонентів між шарами.

У виробництві комбінованих пакувальних матеріалів ми використовуємо алюмінієву фольгу, матеріали на основі синтетичних полімерів та папір. Порядок чергування шарів чи структура композиту залежить з його функціонального призначення.

ASANNAFLEX це:

— термоізоляційні матеріали на основі фольги (оптом / в роздріб)

— теплоізоляційний матеріал із фольгою (фольгований)

— ізоляційний матеріал із фольгою

— папір етикеточний з алюмінієм, з фольгою, для фасування чаю

— буфлен (купити оптом і в роздріб)

— багатошаровий матеріал на основі папіру та алюмінію

— плівка тепла підлога / голографічна

— алюмінієва плівка для пакування морозива (кришечка на стаканчик).

 Призначення комбінованих матеріалів за видами:

1)Триплекс фольговий (Фольга алюмінію/Фольга з поліетиленом/Поліетилен/Папір/Поліетилен)- це комбінований матеріал, що складається з фольги Алюмінію та паперу, з’єднані поліетиленом. Матеріал має «ефект пам’яті» за рахунок комбінації шарів:

Має відмінні бар’єрні характеристики до світла, газів, олій і жирів. Забезпечує стійкість до агресивного середовища, збільшує термін зберігання вмісту.

Широко застосовується для пакування:

— вершкового масла, маргарину, сиру та сирних продуктів, морозива;

— шоколадних цукерок;

— харчових концентратів (супів, чаю, кави, приправ, прянощів, сухих напоїв та сухого молока, картопляних напівфабрикатів);

— косметики та засобів особистої гігієни;

— лікарських препаратів та виробів медичного призначення;

2) Буфлен (Папір/Фольга алюмінію/Поліетилен) — це багатошаровий гнучкий пакувальний матеріал, виготовлений з паперу, фольги алюмінію та поліетилену.

Матеріал має «ефект пам’яті» за рахунок комбінації шарів.

Широко застосовується для пакування:

— харчових концентратів (супів, чаю, кави, приправ, прянощів, сухих напоїв та сухого молока);

— косметики та засобів особистої гігієни;

— лікарських препаратів та виробів медичного призначення

3) Кашована фольга (Фольга алюмінію/Поліетилен/Папір) — це матеріал із алюмінієвої фольги та паперу, з’єднані поліетиленом.

Має відмінні бар’єрні характеристики до світла, газів, олій і жирів. Забезпечує стійкість до агресивного середовища, збільшує термін зберігання вмісту.

Широко застосовується для пакування:

— харчових продуктів (чай, кава, шоколадні цукерки);

— при тонкій тисненій фользі — застосовується для пакування тютюнових виробів;

— жувальних гумок

4)Дуплекс АЛ/ПЕ(Фольга алюмінію/Поліетілен) — це матеріал, виготовлений з алюмінієвої фольги з нанесеним шаром поліетилену. Фольга товщиною 7 мікрон з шаром поліетилену 15 мікрон. Такий дуплекс особливо затребуваний при виробництві теплоізоляційних матеріалів у будівництві.

Властивості та переваги матеріалу:

— надійний гідроізолятор та пароізолятор;

— відбиває до 97% теплового випромінювання;

— не схильний до корозії, впливу ультрафіолетового випромінювання;

— не горить, термостійкий;

Вас може зацікавити інші типи продукції: Рулонна упаковка, Гассет пакет, Пакет з віконцем, Дой пак пакет, Стабіло пакет, Пакет з плоским дном, Вакуумний пакет, Кур’єр пакет, Слайдер пакет.

Вас можуть зацікавити наші послуги: Друк, Ламінація, Пакети, Брендування пакетів, Праймування / Металізація / Голографія, Порізка, Композитні матеріали, Реторт матеріали, Тести / зразки, Сольвентна ламінація, Безсольвентна ламінація

Готові зробити замовлення чи залишились питання?
Передзвоніть нам:
+380967534822
Або напишіть:
Готова продукція