Сертифікація
Сертифікація

Наша політика у сфері якості сформована у вигляді кількох незмінних правил :

— Рівень якості продукції завжди визначає Клієнт;

— Будь-який процес, операція, продукт або результат можуть і повинні бути вдосконалені;

— Продукт який ми випускаємо- це сто відсоткова безпека для кінцевого споживача;

Високий та стабільний рівень якості харчового пакування неможливий без постійного контролю якості у ключових точках виробничого циклу.

Завдяки тому що ми контролюємо весь технологічній ланцюжок -починаючи з якості матеріалів від наших підрядників та постачальників  плюс етапи виробництва  на нашому підприємстві, то  ми можемо гарантувати стабільну якість нашої продукції.

Якість на вході

По перше ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками та постачальниками сировини та матеріалів на ринку України. Перевага завжди надається українському виробнику. Компромісів у виборі якості сировини ми собі не дозволяєм.

По друге  ми   перевіряємо кожну партію сировини від постачальників, що надходить на виробництво а це -поліетилен, поліпропілен, папір, клей, фарби.

У нас є сформовані критерії якості для кожного матеріалу і такі критерії дуже високі. Наявність паспорта якості, відповідність санітарним нормам і тех.вимогам по матеріалу — це базові критерії за якими приймається сировина в роботу

Якість в процессі

На будь-якому етапі виробництва  проводиться вибірковий додатковий контроль напівфабрикатів. Після кожного технологічного етапу виробництва . Оцінюються всі необхідні якісні характеристики відповідно до технологічних карт та норм.

Якість на виході

Виготовлені нашим виробництвом ламіновані плівки та пакети перевіряються  на велику кількість показників:

Будь-який з показників, який має відхилення від норми, буде підставою для переміщення продукції на додатковий (посилений) контроль.

Тільки після того, як усі показники якісних характеристик продукції в нормі , формується Посвідчення якості, яке передається клієнту з пакетом документів.

Вся наша продукція  Виготовляється на підставі  та відповідно до вимог ТУ У 22.2-43407400-001:2023 «Матеріали пакувальні з друкованою інформацією. Технічні умови».

Оскільки наша упаковка безпосередньо взаємодіє з харчовими продуктами, то вона повинна відповідати всім необхідним нормам безпеки в харчовій промисловості. Для цього ми систематично виробляємо санітарно-епідемілогічні експертизи та випробування нашої продукції. Тому кожна партія забезпечується Протоколом випробування та Сан.Гігом:

Компанія “ASANNAFLEX” – знає все про гнучку упаковку, пакети, комбіновані матеріали та рівень якості для цих продуктів  … тож ми могли б сказати, що ми кращі на цьому ринку  але для нас це означає ,  що ми зупинились у розвитку та пошуку вдосконалення якості продукту та нашого сервісу…  Тож далі буде ….